IX Międzypowiatowy Konkurs Geograficzny w Tarnowie

02 czerwca 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbył się finał Międzypowiatowego Konkursu Geograficznego pt. „Ziemia we Wszechświecie – kształt, ruchy Ziemi i ich konsekwencje”.
     Ideą konkursu było motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy zdobywanej
na lekcjach geografii, kształtowanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji oraz promowanie szkół poprzez osiągnięcia uczniów.
     W konkursie przeznaczonym dla uczniów szkół gimnazjalnych, wzięło udział łącznie 203 uczniów ze szkół powiatów: brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego. Finał konkursu poprzedziły zmagania na szczeblu szkolnym, a następnie gminnym. W finale wzięło udział 24 uczniów z 13 szkół. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły: Joanna Król kl. III oraz Ireneusz Kubacki kl. III. Uczeń Ireneusz Kubacki zajął VI miejsce , Joanna osiągnęła również wysoki wynik, zajmując kolejne miejsce.

Gratulujemy obojgu uzyskania tak wysokich lokat.

Nauczyciel przygotowujący: Maria Antas