Konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" rozstrzygnięty

KONKURS     PLASTYCZNY

''WIELKANOCNA     PISANKA''   rozstrzygnięty

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat tradycji polskich Świąt Wielkanocnych, popularyzacja twórczości plastycznej oraz rozwijanie pomysłowości i wyobraźni wśród dzieci.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - III szkoły podstawowej. Pisanki różniły się od siebie zarówno wielkością, jak i metodą ich wykonania. Pojawiły się jajka malowane, wycinane, wyklejane, ale i ozdabiane ziarnami, włóczką czy cekinami. Artyści wykazali się niezwykłą oryginalnością, tworząc np. pisankę-zajączka, pisankę - zrobioną z siana, czy pisankę ozdobioną wiórkami kokosowymi.

Oto nagrodzeni:

I miejsce  Magdalena  Niziołek kl. III

II miejsce  Julia Placek  kl. Ia  oraz  Natalia Wenc kl. II

III miejsce  Karolina  Bęben kl. Ib

Wyróżnienie:

Hubert  Dąbrowski kl. Ia

Wojciech  Kita kl. II

Dziękujemy  wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych pisanek wielkanocnych, które ozdobią teraz naszą szkołę.

Jolanta Data

Organizatorzy: Jolanta Data