Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózki w Czermnej

38-245 Czermna Czermna 115

Tel: (14) 652-81-28

Finał Krakowskiego Festiwalu Biegów Przełajowych

W zimowych warunkach nasi biegacze zakończyli roczne zmagania w biegach przełajowych. Dnia 29 listopada miał miejsce finał biegów przełajowych województwa małopolskiego
w Krakowie
.
     W zawodach wzięli udział zawodnicy naszej szkoły: Daniel Świędrych, Mateusz Wójcik oraz Kacper Kozioł. Chłopaki bardzo wiele wysiłku włożyli w ten bieg, bieg, dzięki któremu, mamy nadzieję, uda im się wywalczyć wejście do kadry Województwa Małopolskiego / decyzja
w styczniu/.
     Po zakończonym biegu Daniel zajął 3 miejsce, natomiast Mateusz i Kacper uplasowali się
na 4 pozycji. Kolejny raz pokazali, że ambicji i siły do biegania im nie brakuje.
     Nie był to jednak koniec emocji, ponieważ finał ma to do siebie, że sumuje się  wszystkie zdobyte punkty w sezonie. Po ich przeliczeniu okazało się, że w klasyfikacji generalnej na 2 miejscu jest  Mateusz Wójcik, na 3 Daniel Świędrych, a Kacper Kozioł sklasyfikowany został
na 8 pozycji.

Oprócz tego chłopaki wzięli udział w biegu na 2 kilometry, podczas którego losowali nagrody. Największe szczęście dopisało Danielowi, który wylosował 2 koszulki i plecak.Uśmiech

Serdeczne gratulacje dla naszych biegaczy i zasłużonego odpoczynku po trudnym sezonie.