Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klasy rozstrzygnięty

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia odbył się „Szkolny konkurs na świąteczny wystrój sali lekcyjnej”.
    Komisja konkursowa dokonała przeglądu sal lekcyjnych udekorowanych przez poszczególne klasy. Oprócz ogólnego wrażenia estetycznego wykonanych dekoracji brano pod uwagę także szczególne zaangażowanie uczniów i ich pomysłowość. Bardzo trudno było podjąć decyzję, ponieważ większość klas była po prostu przepiękna. Po bardzo burzliwej dyskusji ustalono wyniki:

I miejsce zdobyła klasa I A szkoły podstawowej .

Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienie i również zasługują na pochwałę./ Nagrody zostaną wręczone na apelu szkolnym./

Wszystkim klasom i ich wychowawcom dziękujemy za udział w naszym tradycyjnym konkursie, dzięki któremu szkoła nabiera ciepłego, świątecznego wyglądu.