Zawody powiatowe w piłce halowej dziewcząt, Czermna 21-23.10.2014 r.

W dniach 21-23 października na naszej hali sportowej rozegrane zostały półfinały powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt ze szkól podstawowych i gimnazjum.
     Gościliśmy prze te dwa dni blisko 130 zawodniczek z południowej części naszego powiatu tarnowskiego. Szkoły, które wzięły udział w kategorii podstawówek, to: Bruśnik, Janowice, Tuchów, Szerzyny, Zakliczyn, Siemiechów; w kategorii gimnazjum: Tuchów, Gromnik, Pleśna, Szerzyny, Jastrzębia, Zakliczyn, Zalasowa.
     Awans do finału powiatu wywalczyły wśród SP: Tuchów i Bruśnik, natomiast w kategorii Gimnazjum: Zalasowa i Tuchów.

Zarówno w odczuciach opiekunów, jak i zawodniczek, turniej został bardzo dobrze przygotowany, o czym świadczą słowa uznania kierowane przez obecnych na turniejach. Cieszymy się, że możemy jako szkoła promować naszą szkołę oraz gminę przez tego typu zawody. Liczymy po cichu, że będzie nam wkrótce dane zorganizowanie imprezy dla całego powiatu tarnowskiego.

Wszystkim, którzy wspierali i wspierają organizację takich imprez, bardzo dziękuję.

mgr Michał Mitoraj