Piknik Rodzinny

to połączone obchody Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

15 czerwca 2014 roku mimo niesprzyjającej aury odbył się PIKNIK RODZINNY przy budynku ZESPOŁU SZKÓŁ

W CZERMNEJ.

Tłumnie zjawili się rodzice i dzieci, aby wspólnie bawić się i świętować.

PROGRAM ARTYSTYCZNY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ

CZERMNEJ

1. Gości przywitała uczennica klasy III.

2. Dzieci z młodszego oddziału przedszkolnego zatańczyli do  piosenki „Woogie- boogie”.

3. Piosenka „Słońce niech świeci dla wszystkich dzieci” w wykonaniu uczniów klasy III.

4. Starszy oddział przedszkolny na scenie zaprezentował:

• Taniec do piosenki „Gummi miś” w wykonaniu  dziewczynek i najmłodszego przedszkolaka Igorka.
  • Piosenkę „Moja wesoła rodzinka” zaśpiewała cała grupa.
  • Dziewczynki zatańczyły taniec nowoczesny do piosenki „Ballada”.
  • Przedszkolaki zatańczyły także do piosenki „Chocolate”.

5. Dzieci z klasy I zaprezentowały:

• Piosenkę „Karuzela dla mamy i taty”.
  • Piosenkę „Dla taty”.
  • Piosenkę „Dla mamy”.
  • Zatańczyły „Krakowiaka”.
  • Chłopcy wykonali taniec do piosenki „Ja uwielbiam ją”.

6. Uczniowie z klasy II zaprezentowali:

• Marcelina Sarna z koleżankami tańczącymi w tle zaśpiewała piosenkę „Jak dobrze mamo, że Ciebie mam”.
  • Piosenkę „Była sobie żabka mała”.

7. Uczniowie z klasy III na scenie wystąpili z:

• Piosenką pt. „Mama to skarb”.
  • Tańcem nowoczesnym- dziewczynki.
  • Zaśpiewali piosenkę „Pamiętaj o tacie”- dziewczynki zajęły III miejsce w gminnym konkursie „Młode Talenty”.

8. Uczennice – zespół „Like a stars” z klasy V zaśpiewały piosenkę „Familijny rock and roll”.

9. Na zakończenie dziewczęta z I i II gimnazjum zaprezentowały taniec ze wstążkami oraz pomponami.

10. Duet dziewczyn z II gimnazjum zatańczył taniec nowoczesny.

Podczas imprezy przygotowanych zostało wiele atrakcji dla całych rodzin. Najmłodsi mogli przejechać się na kucyku.Dzieci bawiły się, skacząc w dmuchanym zamku, na trampolinie czy zjeżdżalni, uczestniczyły także w konkursach organizowanych przez animatorów. W trakcie trwania całej imprezy rozpalony był grill, można było spróbować kiełbasek, zakupić ciepłe przekąski czy ciasta.

Wszystkim, którzy odwiedzili nas w niedzielę, dziękujemy za przybycie, miłą zabawę
i zapraszamy za rok.

Jolanta Data