Zabawa choinkowa

1  lutego 2014r. w naszej szkole odbyła się Zabawa choinkowa.

W pięknie ustrojonej sali od godz. 9.00 do 11.00 bawiły się nasze najmłodsze pociechy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy taneczno-ruchowo i konkursy. Przeprowadzono konkurs tańca z miotłą. Dzieci, które najładniej tańczyły z taką „partnerką”, w nagrodę otrzymywały  miotły wykonane z cukierków.

Atrakcją dla dzieci była wizyta ''Pirata''. Za poprawnie rozwiązaną zagadkę dzieci dostąpiły zaszczytu noszenia czapki pirata i dostawały drobne upominki. Pod koniec zabawy przeprowadzono konkurs tańca towarzyskiego. Wybrano wtedy króla i królową balu.
     Dzieci kl. IV-VI bawiły się do godz.14.00 przy dźwiękach znanych melodii oraz w rytmie przebojów latynoskich.
     Zabawa dla uczniów gimnazjum zakończyła się o godz.18.00. Dzieci szczęśliwe i zadowolone wracały do domu.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która wytrwała przy nas do końca zabawy, częstując dzieci zapiekankami i napojami.

Organizatorki
Maria Godniak i Anna Papiernik