Wigilia w przedszkolu

Dnia 19 grudnia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia odbyła się uroczysta Wigilia dla przedszkolaków
    Dzieci pomogły nakryć stoły białym obrusem, ustawić stroik, Pismo Święte oraz pachnące sianko. Nie zapomniały również o pustym miejscu dla niespodziewanego gościa. Po wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu z Pisma Świętego, połamaniu się opłatkiem oraz złożeniu sobie serdecznych życzeń, zasiedliśmy do stołu.
   Przedszkolaki ze smakiem zjadły słodki poczęstunek i zabrały się do wspólnego kolędowania i zabaw przy pięknie ubranej choince. Przedszkolna Wigilia minęła w miłej i życzliwej atmosferze.

Wszystkim Rodzicom i Przedszkolakom składam najlepsze życzenia, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok 2014 niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Niech wszystkie dni w roku będą tak piękne i radosne jak ten jeden Wigilijny Wieczór!

Jolanta Data